Cariere

MECANIC MOTOUTILAJE

Responsabilităţi/Descrierea jobului:

Oferă suport şi consultanţă tehnică clienţilor RURIS
Identifică şi soluţionează problemele de service
Repară şi înlocuieşte piesele şi subansamblele mecanice
Realizează punerea în funcţiune a motoutilajului
Recomandă clienţilor produsele companiei

Candidatul ideal/Cerinţe:

Studii medii tehnice
Cunoştinţe tehnice solide în domeniul mecanic
Pasiune pentru tehnică, atenţie la detalii
Abilităţi dezvoltate de comunicare cu clienţii şi rezolvarea obiecţiilor
Experienţă în domeniu tehnic (minim 2 ani)
Operare PC (Microsoft Office, mail)

Beneficii:

Posibilitatea de a face parte dintr-un colectiv de profesionişti
Salariu motivant şi alte beneficii materiale
Training specializat pentru produsele firmei
Dezvoltare profesională şi personală prin programe interne de pregătire

Dacă îndeplineşti condiţiile de mai sus şi vrei să faci parte din echipa RURIS, trimite-ne CV-ul tău pe adresa: cariere@ruris.ro

Misiunea RURIS este cercetarea, inovarea şi beneficiile pe care le transferăm clienţilor nostri.
Te invităm alături de noi!

Descrierea companiei

Înfiinţată în anul 1993 având capital 100% românesc, RURIS este singurul producător român de motoutilaje, ce oferă o gamă completă de motoutilaje pentru microagricultură.
La începutul anului 2015 portofoliul RURIS deţinea un număr de 50 de motoutilaje, pentru ca în 2016 acesta să fie aproape dublat.
Ne dezvoltăm, aşadar, ambiţios şi căutam coleg pentru postul de MECANIC MOTOUTILAJE RURIS.

 cariere ruris

Pentru a fi o echipă puternică vom învăţa împreună ce contează cu adevărat. Daca îţi plac utilajele, ai spririt competitiv, ambiţie, dorinţă de dezvoltare profesională vino să te alături echipei RURIS.Trimite CV-ul la adresa cariere@ruris.ro