Cariere

Director regional post vanzare

Responsabilitati/Descrierea jobului:

Reprezinta interfata Ruris cu reteaua de parteneri

Administreaza reteaua existenta de service-uri; extinde reteaua in acord cu politicile companiei
Implementeaza standardele de calitate Ruris in reteaua de service-uri partenere
Sesizeaza problemele tehnice si face propuneri de remediere a acestora
Promoveaza si vinde piese de schimb si consumabile

Solutioneza solicitarile de service din teren
Efectueaza scolarizare, training pentru partenerii service
Monitorizeaza atent nivelul de calitate al produselor, sesizand in timp util managementul companiei
Intocmeste rapoarte ale activitatii din teren

Candidatul ideal/Cerinte:

Studii superioare de specialitate (mecanica)
Pasiune pentru tehnica
Cunostinte tehnice solide in domeniul specificat
Vocabular tehnic bine dezvoltat
Disponibilitate la deplasari in tara
Experienta in domeniu tehnic (minim 3 ani)
Cunostiinte avansate PC
Abilitati dezvoltate de comunicare si negociere
Capabil sa actioneze independent
Concentrare si orientare spre rezultat
Dorinta de afirmare, dinamic, perseverent, onest, rezistent la stres
Posesor permis cat. B

Beneficii:

Salariu motivant
Masina de serviciu
Laptop, telefon
Posibilitati de promovare in cadrul companiei
Training specializat pe produsele firmei
Dezvoltare profesionala si personala prin programe de pregatire

Electromecanic pompe submersibile, hidrofoare, motoare termice

Atributii: constatare defectiuni, reparare utilaje, efectuare proba functionare

Tel: 0727 224 663

Lucrători depozit/Pickeri

Oferim: salariu fix, tichete de masa, servicii medicale oferite de Medlife( set anual de analize gratuite), echipament de lucru
Program: L-V intre 8.00 -17.00
Detalii la tel. 0740 782 074

Gestionar depozit

Responsabilități:

- Monitorizarea inventarului stocului de marfă
- Preluare/livrare marfă
- Verificarea stocului și semnalarea eventualelor diferențe
- Menținerea relației cu transportatorii
- Întocmire CMR
- Întocmire avize

Cerințe:

- Studii medii
- De preferat minim 2 ani experiență în domeniu
- Abilități de utilizare calculator și cunoasterea Ms-Office
- Cunoștințe medii de limba engleză, reprezintă avantaj
- Comunicativ și abil în rezolvarea problemelor
- Atenție la detalii
- Flexibilitate în modalitatea de lucru

- Disciplină în ceea ce privește respectarea standardelor, politicilor și procedurilor firmei

 Inginer CTC

Candidatul ideal

- Absolvent studii superioare - inginerie mecanică (de preferat)
- Cunoștințe de desen tehnic industrial
- Cunoasterea limbii engleze este obligatorie
- Rigurozitate, inițiativă, spirit de echipă
- Operativitate în furnizarea informațiilor
- Dispus întotdeauna să-și îmbogățească bagajul de cunoștințe
- Disponibilitate pentru deplasari în afara țării
- Pasiune pentru tehnică

Responsabilități

- În colaborare cu responsabilul de proiect, va avea sarcina de a proiecta, modifica, întocmi fișele tehnice de produs
- Proiectarea în mediul virtual al prototipului unor utilaje în domeniul agriculturii mici
- Realizarea dosarului de fabricație: dimensionarea pieselor, întocmirea planurilor de ansambluri și subansambluri, realizarea nomenclatoarelor de repere
- Întocmirea fișei de verificare tehnică și de calitate
- Propunerea și alegerea soluțiilor tehnice optime în concordanță cu caietul de sarcini și cerințele de calitate, respectând timpii de execuție și termenele limită
- Respectarea procedurilor de lucru stabilite de responsabilul de proiect
- Participare împreună cu echipa CTC la realizarea procesului CTC
- Elaborarea rapoartelor de inspecție și a rapoartelor de audit
- Menținerea și îmbunătățirea sistemului calității

Beneficii:

- Oferim un mediu de lucru plăcut, într-o echipa tânără, dedicată, care dorește să vină mereu cu idei noi pentru a promova imaginea și produsele companiei
- Salariu motivant (în funcție de cunoștințe și experiență)
- Posibilitate de dezvoltare personală și profesională (instruiri interne și externe, team building, etc.)

Dacă îndeplineşti condiţiile de mai sus şi vrei să faci parte din echipa RURIS, trimite-ne CV-ul tău pe adresa: resurseumane@ruris.ro